Kurs masażu – Poznań

 

Jak zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do pracy profesjonalnego masażysty? Opanowanie tego rodzaju kompetencji umożliwia między innymi profesjonalny kurs masażu dla początkujących. Poznań to miasto, w którym Centrum Trigger prowadzi kursy i szkolenia. Dzięki nim w krótkim okresie osoba, która nie posiada wykształcenia specjalistycznego z zakresu medycyny czy rehabilitacji, otrzymuje wszystko, co niezbędne do rozpoczęcia praktykowania nowego zawodu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Kurs masażu — Poznań i okolice. Nowa ścieżka kariery

Podstawą umiejętności każdego wykwalifikowanego masażysty są różnego rodzaju kursy. Centrum Fizjoterapii Trigger oferuje szkolenia w tym zakresie. Na naszych zajęciach można w krótkim czasie opanować tradycyjne techniki masażu, udoskonalić swoje umiejętności oraz nauczyć się nowoczesnych metod terapii manualnej. Nasza szkoła zapewnia najwyższy poziom szkoleń, których zakończenie jest poświadczane dyplomem zgodnym z rozporządzeniem MEN. Właśnie dlatego udział w oferowanych przez Centrum Trigger zajęciach może być pierwszym krokiem do rozpoczęcia własnej kariery profesjonalnego masażysty w SPA czy założenia własnego gabinetu.

 

Kurs masażu relaksacyjnego — Poznań. Przepis na sukces

Osoby, które pragną rozpocząć nową ścieżkę kariery lub rozwinąć swoje kompetencje twarde z zakresu terapii manualnej, z pewnością zainteresuje proponowany przez Centrum Trigger kurs masażu relaksacyjnego. Poznań to miasto, w którym odbywają się nasze zajęcia w ramach powyższego szkolenia. Zakwaterowanie zawarte jest w cenie kursu. Istnieje także możliwość organizacji zajęć w dowolnym terminie. Ponadto oferowane przez Centrum Trigger szkolenia można bezpłatnie powtarzać. Korzystając z naszych lekcji, uzyskuje się umiejętności, które powinien posiadać między innymi każdy terapeuta biomasażu, biomasażysta fizjo-wellness, biomasażysta orientalny czy specjalista odnowy biologicznej. Proponujemy również zróżnicowane pakiety kursowe — np. Pakiet Fizjo-Sport, Pakiet SPA&Wellness oraz weekendowy. Wraz z zakupem poszczególnych usług każdy kursant otrzymuje dodatkowo materiały online, które mogą okazać się przydatne w przyszłości. Po ukończeniu szkolenia absolwenci dostają zaświadczenie potwierdzające odpowiednie kwalifikacje. Międzynarodowe certyfikaty World Massage Federation, które zapewniamy, umożliwiają prowadzenie działalności we wszystkich krajach UE.

 

Szkoła masażu — Poznań. Profesjonalne centrum szkoleniowe

Centrum Trigger to jedna z najlepszych w regionie szkoła masażu. Poznań jest miastem, w którym zainteresowanie naszymi kursami jest bardzo duże. Dzięki rozbudowanym szkoleniom każdy może opanować sztukę masażu i stać się profesjonalistą w tej dziedzinie. Pomagamy rozpocząć przygodę z terapią manualną od zera oraz poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udoskonalenie wybranych technik lub odkrycie nowych metod. Program autorski, zgodnie z którym kształcą się masażyści, zawiera zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną. W Centrum Trigger udzielamy także porad marketingowych, dzięki którym nasi absolwenci będą mogli od razu po otrzymaniu dyplomu rozpocząć samodzielną praktykę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Trigger!

TERMINY ZAJĘĆ ORAZ BLIŻSZE INFORMACJE

Centrum Szkoleniowe Trigger
mobile: 693 574 232
mail: szkola-masazu@home.pl
messenger
WhatsApp

Nasze szkolenia prowadzimy w następujących miastach
i
ZDOBYWASZ TYTUŁ DYPLOMOWANEGO MASAŻYSTY
  • rozpoznawalne w Świecie certyfikaty w 3 językach World Massage Federation oraz IAMA
  • zaświadczenia na druku wg. MEN własny gabinet OD RAZU
  • dożywotnie powtórki kursów 
  •  materiały szkoleniowe i zakwaterowanie gratis