Biomasażysta
Orientalny

Biomasażysta technik orientalnych i ajurwedyjskich

Pakiet stworzony z myślą o gabinetach masaży orientalnych i technik wschodnich oraz SPA.

Jeśli chcesz się wyspecjalizować w masażach orientalnych i technikach dalekowschodnich ta oferta jest dla Ciebie!!

Jeżeli chcesz nauczyć się dalekowschodnich technik masażu według ORYGINALNYCH RECEPTUR, które poznawaliśmy od prawdziwych mistrzów w Tajlandii, Indiach i na Karaibach – zapraszamy.

Jeżeli chcesz poznać techniki masażu NIEDOSTĘPNE w Europie- zapraszamy. Tylko u nas nauczysz się masaży orientalnych i ajurwedyjskich w oryginalnej formie!! Przeczytasz o tym w zakładkach poszczególnych masaży.

Kurs mogą odbyć zarówno osoby początkujące bez przygotowania jak i doświadczeni masażyści chcący rozszerzyć swój warsztat pracy. Stawiamy na konkretną pracę z klientem we własnym gabinecie- uczysz się szybko i konkretnie. Praktyka jest najważniejsza.

PAKIET ZAWIERA:

– masaż hawajski LOMI LOMI
– masaż ajurwedyjski Abhianga
– masaż hinduski głowy i ramion Shirodara
– oryginalny masaż chiński Tui – Na
– masaż tajski w stylu północnym
– wschodni masaż pałeczkami bambusami
– antydepresyjny masaż czekoladowy
– relaksacyjny masaż mandara
– masaż japoński Shiatsu
– kurs aromaterapii GRATIS!

Jeśli chcesz prowadzić własny gabinet relaksacyjnych masaży orientalnych w Polsce lub za granicą lub myślisz o pracy w renomowanym SPA ten pakiet jest właśnie dla Ciebie.

Naucz się głęboko relaksującego masażu lomi lomi pochodzącego z wysp egzotycznej polinezji, wykonywanego niegdyś przez tylko Kachunów. Poznaj sekrety masaży ajurwedyjskich- najstarszego systemu medycznego na Świecie wprost z dalekich Indii który w połączeniu z masażem chińskim pozwoli Tobie na leczenie schorzeń cywilizacyjnych bez leków. Dowiedz się jakie techniki masażu opracowywali przez tysiąclecia tajowie oraz które do dziś pozwalają im dożywać szacownego wieku w dobrym zdrowiu, co jest nieosiągalne dla medycyny europejskiej. Zacznij stosować dawne, orientalne techniki i zachwyć swoich pacjentów oryginalnymi umiejętnościami, które w połączeniu z osiągnięciami współczesnej terapii manualnej tkanek pozwolą na niezwykłą efektywność Twoich terapii.

UWAGA!!!

Jedyny największy pakiet kursów stworzony specjalnie dla gabinetów i masażystów technik orientalnych i dalekowschodnich oraz SPA.
Zdobądź niesamowite umiejętności w kilka dni.

Załóż gabinet masaży orientalnych i pracuj od razu po szkoleniu!!!

Otrzymujesz międzynarodowe certyfikaty prestiżowych światowych organizacji World Massage Federation oraz International Alternative Medicine Association w języku polskim, angielskim i niemieckim oraz Europejskie Zaświadczenie według MEN placówki niepublicznej Trigger z tytułem Biomasażysta Orientalny z możliwością prowadzenia gabinetu masaży orientalnych na terenie całej UE, cyfrowe materiały szkoleniowe oraz gratisowy kurs w prezencie w rewelacyjnej cenie – teraz tylko 2900 zł. (oszczędzasz 1900zł)

Czas trwania kursu: 4 pełne dni, koszt 2900zł

Kurs możesz powtarzać DO WOLI gratis!

Na życzenie rezerwujemy noclegi.

Kurs dostępny także w pakiecie Biomasażysta Fizjo-Wellness .

To szkolenie możesz także odbyć w formie kursu INDYWIDUALNEGO bez udziału innych uczestników w specjalnych pomieszczeniach szkoleniowych w Poznaniu. Jeśli jesteś pracownikiem SPA możesz odbyć ten kurs BEZPŁATNIE. Skontaktuj się z nami.
Możesz także starać się o całkowite finansowanie kursu przez Powiatowy Urząd Pracy.

Dla gabinetów i SPA specjalne ceny grupowe.

Kontakt

TERMINY ZAJĘĆ ORAZ BLIŻSZE INFORMACJE

Centrum Szkoleniowe Trigger
mobile: 693 574 232
mail: szkola-masazu@home.pl
messenger
watsup

Nasze szkolenia prowadzimy w następujących miastach

 • Poznań
 • Warszawa
 • Kraków
 • Katowice
 • Wrocław
 • Łódź
 • Gdańsk
i

ZDOBYWASZ TYTUŁ DYPLOMOWANEGO MASAŻYSTY

 • dyplom w 3 językach World Massage Federation
 • zaświadczenia na druku wg. MEN własny gabinet
 • dożywotnie powtórki kursów 
 •  materiały szkoleniowe i zakwaterowanie gratis