Kurs masażu gorącymi kamieniami

Chcesz nauczyć się wykonywania masażu gorącymi kamieniami? Skorzystaj z naszego kursu, przygotowanego pod okiem najlepszych specjalistów, którzy swoje doświadczenie zbierają podczas praktycznego wykonywania zawodu. Stworzyliśmy program szkolenia, który pomoże Ci zdobyć wiedzę praktyczną i teoretyczną.

Kurs masażu gorącymi kamieniami to propozycja dla osób, które chcą pracować w gabinetach masażu, fizjoterapii, hotelach i kurortach wypoczynkowych czy też w SPA. Profesjonalny kurs masażu Poznań? Trafiłeś idealnie

Na czym polega masaż gorącymi kamieniami?

Masaż gorącymi kamieniami to rodzaj terapii relaksacyjnej, w której używa się gładkich, płaskich kamieni, podgrzanych do około 50-60 stopni Celsjusza. Rozkłada się je na różnych częściach ciała, aby rozgrzać mięśnie i zwiększyć ich elastyczność. Następnie są one używane jako narzędzia do wykonywania masażu.

Podczas masażu gorącymi kamieniami masażysta rozkłada wcześniej podgrzane kamienie na ciele pacjenta – zwykle na punktach akupresury, mięśniach i okolicach stawów. Kamienie są umieszczane w strategicznych punktach, takich jak kręgosłup, brzuch, dłonie, stopy. Trzyma się je na ciele przez kilka minut, co skutecznie zmniejsza napięcia mięśniowe i odpręża.

Masaż kamieniami może przynieść wiele korzyści: doskonale redukuje stres i napięcie mięśniowe, łagodzi ból, poprawia krążenie krwi i limfy, a także jakości snu. Jest to również dobry sposób na relaksację i złagodzenie permanentnego stresu. Nie powinno się stosować masażu gorącymi kamieniami u osób cierpiących na choroby skórne i układu krążenia oraz u kobiet w ciąży. Podczas naszego kursu dokładnie poznasz wszystkie przeciwwskazania do tego rodzaju masażu.

Masaż gorącymi kamieniami – jego działanie i korzyści dla zdrowia

Masaż gorącymi kamieniami jest formą masażu terapeutycznego, który przynosi szereg korzyści. Jakie są główne zalety masażu? Przede wszystkim jest to bardzo skuteczna metoda redukcji napięcia i stresu, co prowadzi do głębokiej relaksacji organizmu oraz poprawy samopoczucia. Dużą zaletą tej techniki jest detoksykacja. Organizm zostaje oczyszczony z toksyn, co przyczynia się do poprawy ogólnego stanu zdrowia.

Korzystając z naszego szkolenia, poznasz wszystkie wskazania do masażu oraz dowiesz się więcej o korzyściach, jakie z niego płyną.

Dlaczego warto zdobyć umiejętności wykonywania masażu gorącymi kamieniami?

Warto ukończyć kurs masażu gorącymi kamieniami, ponieważ zdobędziesz na nim wiele nowych umiejętności. Jest to bardzo popularna i ceniona forma masażu terapeutycznego, która może przynieść wiele korzyści zdrowotnych dla pacjentów. Nasz program kursu pomoże przyswoić Ci sporo wiedzy.

Kurs masażu gorącymi kamieniami – jak się zapisać?

Przedstawiany w tym miejscu kurs masażu gorącymi kamieniami jest jednym z elementów całościowego szkolenia w ramach pakietu terapeuta biomasażu lub specjalista odnowy biologicznej.
Jeśli chcesz zapisać się na szkolenie, skontaktuj się z nami mailowo: szkola-masazu@home.pl lub pod numerem telefonu +48 693 574 232

Dlaczego warto wybrać kurs masażu gorącymi kamieniami w Centrum Szkoleniowym Trigger?

Zapisz się na nasz kurs już dzisiaj. Szkolimy profesjonalnie i kompleksowo. U nas dowiesz się, jaka jest historia masażu, poznasz odpowiednie techniki, zdobędziesz niezbędne umiejętności praktyczne, które przydadzą się podczas wykonywania różnych rodzajów masaży. Profesjonalny kurs masażu Warszawa? Jesteśmy właśnie dla Ciebie.

Nauka masażu gorącymi kamieniami wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności, dlatego warto udać się na odpowiedni kurs, aby zdobyć kwalifikacje. Nasze szkolenia sprawdzą się tutaj doskonale, ponieważ opierają się na kompleksowo przygotowanym programie. Po ukończonym kursie otrzymasz certyfikat, który poświadczy zdobytą wiedzę.

Sprawdź gdzie oferujemy nasz kurs masażu gorącymi kamieniami:

TERMINY ZAJĘĆ ORAZ BLIŻSZE INFORMACJE

Centrum Szkoleniowe Trigger
mobile: 693 574 232
mail: szkola-masazu@home.pl
messenger
WhatsApp

Nasze szkolenia prowadzimy w następujących miastach
i
ZDOBYWASZ TYTUŁ DYPLOMOWANEGO MASAŻYSTY
  • rozpoznawalne w Świecie certyfikaty w 3 językach World Massage Federation oraz IAMA
  • zaświadczenia na druku wg. MEN własny gabinet OD RAZU
  • dożywotnie powtórki kursów 
  •  materiały szkoleniowe i zakwaterowanie gratis