Kurs masażu klasycznego I i II stopnia

Profesjonalny kurs masażu klasycznego to propozycja dla każdego, kto chce zawodowo pracować w SPA, gabinetach masażu i fizjoterapii. Z naszej propozycji skorzystać może każdy masażysta, który chce doskonalić umiejętności, ale też osoba, która w tej dziedzinie stawia dopiero pierwsze kroki. Dzięki nam nauczysz się zawodu, który cieszy się popularnością, ale przede wszystkim jest bardzo potrzebny we współczesnym świecie.

Program kursu obejmuje wiedzę teoretyczną i praktyczną. Przygotowany pod okiem doświadczonych fizjoterapeutów i specjalistów z tej dziedziny. Realizując z nami szkolenie, otrzymasz też pełne uprawnienia do prowadzenia działalności na terenie całej Unii Europejskiej. Będzie to przydatne, jeżeli planujesz założyć własny gabinet. Sprawdź naszą ofertę i zapisz się na kurs już dzisiaj.

Na czym polega kurs masażu klasycznego?

Masaż klasyczny jest jedną z najbardziej popularnych i powszechnie stosowanych metod masażu. Chętnie wybierany przez pacjentów jako forma poprawy stanu zdrowia, ale też relaksu. Podczas masażu klasycznego wykorzystuje się różne techniki, takie jak głaskanie, ugniatanie, tarcie, wibracje i uderzenia, aby złagodzić napięcie mięśniowe, poprawić krążenie krwi oraz limfy, a także, żeby zwiększyć elastyczność mięśni. Masaż może również pomóc w redukcji bólu, poprawie zakresu ruchu i ogólnej relaksacji. Kurs masażu przygotuje Cię do pracy wieloma technikami.

Kurs masażu klasycznego I i II stopnia to program opracowany przez specjalistów, który przygotuje Cię do pracy zarówno pod kątem wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej. Na szkoleniu dowiesz się, których technik masażu klasycznego warto używać i jak je wykonywać, aby uzyskać najlepsze efekty.

Kurs masażu klasycznego

Możesz u nas skorzystać z kursu I lub II stopnia. Niezależnie od tego czy potrzebny Ci kurs masażu w Warszawie, czy w innym mieście – trafiłeś w dobre miejsce. Masaż klasyczny to metoda, która może być wykonywana przez osoby z odpowiednim wykształceniem i certyfikatami w dziedzinie masażu. Nasze szkoleniebędzie więc doskonałym rozwiązaniem.

Osoby, które ukończyły podstawowe szkolenie w zakresie masażu klasycznego, posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do wykonania podstawowych technik masażu klasycznego. Wiedzą, jak wykonać masaż kończyny dolnej, pleców czy innych elementów ciała. Szkolenie uczy również jak zarządzać pracą w gabinecie masażu. Niemniej jednak, dzięki kursowi II stopnia dowiesz się o wiele więcej. Warto więc ukończyć oba poziomy.

Dlaczego warto zdobyć umiejętności wykonywania masażu klasycznego?

Wykonywanie masażu klasycznego to umiejętność, która przyda się w wielu miejscach pracy. Klasyczny masaż oferują bowiem niemalże wszystkie gabinety masażu, ale też placówki, których ofertą jest klasyczna fizjoterapia.

Wykonywanie masażu klasycznego wymaga nabycia wiedzy oraz umiejętności z zakresu anatomii, fizjologii i masażu. Trzeba je też stale rozwijać, chociażby poznając elementy masażu głębokiego, nowe techniki. Bardzo ważne jest też to, żeby poza samymi umiejętnościami niezbędnymi do wykonywania masażu, znać dobrze wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu.

Kurs masażu klasycznego I i II stopnia – jak się zapisać?

Dostępny w naszej ofercie kurs masażu klasycznego I i II stopnia to jeden z elementów szkolenia w ramach wybranego pakietu: “terapeuta biomasażu” lub “specjalista odnowy biologicznej”.
Jeśli chcesz zapisać się na szkolenie, skontaktuj się z nami mailowo: szkola-masazu@home.pl lub pod numerem telefonu +48 693 574 232

Dlaczego warto wybrać kurs masażu klasycznego w Centrum Szkoleniowym Trigger?

Kurs masażu klasycznego to doskonały sposób na to, żeby rozpocząć pracę w zawodzie. Jest to rozwiązanie dla każdego, kto dopiero rozpoczyna karierę zawodową, ale też dla osób chcących się przebranżowić lub poszerzyć wiedzę. Szkolenie przygotowuje do pracy w wielu miejscach. Masażysta może bowiem realizować się nie tylko w gabinecie masażu i fizjoterapii, ale również w hotelach, SPA, kurortach wypoczynkowych. Ukończenie kursu z Trigger dostarczy Ci sporej wiedzy teoretycznej i praktycznej, która jest niezbędna w codziennej pracy.

 

Sprawdź gdzie oferujemy nasz kurs masażu klasycznego:

TERMINY ZAJĘĆ ORAZ BLIŻSZE INFORMACJE

Centrum Szkoleniowe Trigger
mobile: 693 574 232
mail: szkola-masazu@home.pl
messenger
WhatsApp

Nasze szkolenia prowadzimy w następujących miastach
i
ZDOBYWASZ TYTUŁ DYPLOMOWANEGO MASAŻYSTY
  • rozpoznawalne w Świecie certyfikaty w 3 językach World Massage Federation oraz IAMA
  • zaświadczenia na druku wg. MEN własny gabinet OD RAZU
  • dożywotnie powtórki kursów 
  •  materiały szkoleniowe i zakwaterowanie gratis