Pakiet
Fizjo-Sport

Pełna nazwa: kurs masaży i terapii tkanek miękkich

Pakiet stworzony z myślą o fizjoterapeutach, studentach fizjoterapii, terapeutach manualnych, gabinetach terapii tkanek miękkich, leczenia manualnego i naturo-terapii oraz sportowcach, trenerach i masażystach sportowych.

Jeżeli jesteś związany/a z fizjoterapią lub sportem i szukasz szkolenia z masaży konkretnie dobranych do twojej specjalności ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Jeżeli chcesz w krótkim czasie poznać najskuteczniejsze techniki pracy z tkankami bezpośrednio od praktykujących fizjoterapeutów – zapraszamy! Nauczymy Cię pracować najnowocześniejszymi metodami stosowanymi w klinikach medycznych na Świecie także przez światową czołówkę jak prof. L.Chaitow czy Art Riggs.

Na kurs zapraszamy zarówno praktykujących fizjoterapeutów, studentów, trenerów jak i osoby po szkoleniu podstawowym, dla których przygotowanie z masaży klasycznych oraz podstaw anatomii jest konieczne. Nie trać czasu na wielomiesięczne szkolenia bez efektów – my stawiamy na pracę z pacjentem. Na 3-dniowym intensywnym kursie nauczysz się konkretnych technik które przyniosą natychmiastowe efekty w sporcie i leczeniu pacjentów bólowych oraz poprawę zakresów ruchu.

PAKIET ZAWIERA:

– mięśniowo-powięziowy masaż głęboki
– masaż poprzeczny i funkcyjny
– pracę na przedziałach międzymięśniowych
– terapię diagnozowania i likwidowania punktów spustowych
– pracę na strukturach powięzi
– elementy anatomii palpacyjnej
– kinesiologytaping
– terapię pozycyjnego rozluźniania
– techniki energii mięśniowych
– masaż sportowy, treningowy i izometryczny
– masaż Shantala gratis

Jeśli chcesz powiększyć swoje umiejętności o nowoczesne, bardzo skuteczne techniki pracy na tkankach w krótkim czasie – ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Jeżeli jesteś fizjoterapeutą lub trenerem i myślisz o własnej praktyce w kraju lub za granicą to jest dobry wybór. Naucz się głębokiej pracy na strukturach mięśniowych i powięziach, rozpoznawania i leczenia dysfunkcji i ograniczeń tkankowych oraz pracy na punktach spustowych. Poznaj techniki masażu sportowego oraz najnowsze techniki wspomagania terapii przez kinesiotaping. Zostań terapeutą tkanek miękkich w kilka dni i poznaj ESENCJĘ NOWOCZESNEJ FIZJOTERAPII, której inni uczą się latami!

Aby wziąć udział w tym kursie nie musisz być fizjoterapeutą. Nie musisz odsiadywać setek godzin na kursach terapii tkanek miękkich.

Jeżeli jesteś fizjoterapeutą, trenerem lub studentem napisz- otrzymasz specjalne warunki.
Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z masażem – przygotowujący kurs masaży klasycznych otrzymasz od nas w promocyjnej cenie.

Dodatkowo otrzymujesz prezent : kurs masażu Shantala GRATIS!!! Jeśli będziesz kiedyś miał małego pacjenta docenisz tę umiejętność.

Jedyny największy pakiet kursów stworzony specjalnie dla fizjoterapeutów, techników fizjoterapii i masażu, studentów, trenerów i masażystów sportowych.
Zdobądź niesamowite umiejętności w kilka dni. Pamiętaj że zgodnie z nową ustawą TY decydujesz o całym procesie leczenia i rehabilitacji. Postaw na Swoje umiejętności diagnozowania i terapii.

Własny gabinet fizjo? A może praca w klubie sportowym? Praca na tkankach w sporcie i fizjoterapii to jednocześnie wspaniała sztuka i niezwykła satysfakcja pomagania. Na tym szkoleniu gościliśmy już wielu znanych trenerów sportowych i sportowców m.in lekkoatletów, ciężarowców i żużlowców oraz szanowanych fizjoterapeutów z wieloletnią praktyką. Mamy 100% pozytywnych referencji. Dołącz do elity.

Pracujesz od razu po szkoleniu.

Otrzymujesz międzynarodowe certyfikaty World Massage Federation oraz IAMA w 3 językach z poszczególnych technik oraz Europejskie Zaświadczenie na wzór MEN z możliwością prowadzenia działalności  na terenie całej UE, szczegółowe materiały szkoleniowe oraz gratisowy kurs.

Czas trwania kursu 3 pełne dni 30 godzin, koszt 2500zł.
(w pakiecie oszczędzasz 1200zł)

Kurs możesz powtarzać DO WOLI gratis! Zakwaterowanie gratis.

Najbliższy kurs 17-19.06 lub 10-12.07 (zajęcia codziennie 9.00-19.00)

To szkolenie możesz także odbyć w formie kursu INDYWIDUALNEGO bez udziału innych uczestników w specjalnych pomieszczeniach szkoleniowych w Poznaniu a także zamówić je z dojazdem do Twojego gabinetu lub uczelni. 

Możesz także starać się o całkowite finansowanie kursu przez Powiatowy Urząd Pracy.

Napisz szkola-masazu@home.pl lub zadzwoń 693574232

Do tego szkolenia możesz dobrać specjalistyczny kurs MULTITERAPII zawierający suche igłowanie, terapię blizn, chiropraktykę, maderoterapię (o tym kursie przeczytasz TUTAJ) lub kurs terapii manualnej (czytaj TUTAJ)

 ...”profesjonalnie, esencja nowoczesnej fizjoterapii w pigułce…”- Zbyszek

…”tylko przydatne techniki bez teoretyzowania..”-Krzysztof

...”konkretne i praktyczne umiejętności do gabinetu, bez napinki…”- Kasia

 

TERMINY ZAJĘĆ ORAZ BLIŻSZE INFORMACJE

Centrum Szkoleniowe Trigger
mobile: 693 574 232
mail: szkola-masazu@home.pl
messenger
WhatsApp

Nasze szkolenia prowadzimy w następujących miastach
i
ZDOBYWASZ TYTUŁ DYPLOMOWANEGO MASAŻYSTY
  • rozpoznawalne w Świecie certyfikaty w 3 językach World Massage Federation oraz IAMA
  • zaświadczenia na druku wg. MEN własny gabinet OD RAZU
  • dożywotnie powtórki kursów 
  •  materiały szkoleniowe i zakwaterowanie gratis