Pakiet
Fizjo-Sport

Pełna nazwa: kurs masaży i terapii tkanek miękkich

Pakiet stworzony z myślą o fizjoterapeutach, studentach fizjoterapii, terapeutach manualnych, gabinetach terapii tkanek miękkich, leczenia manualnego i naturo-terapii oraz sportowcach, trenerach i masażystach sportowych.

Jeżeli jesteś związany/a z fizjoterapią lub sportem i szukasz szkolenia z masaży konkretnie dobranych do twojej specjalności ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Jeżeli chcesz w krótkim czasie poznać najskuteczniejsze techniki pracy z tkankami bezpośrednio od praktykujących fizjoterapeutów – zapraszamy! Nauczymy Cię pracować najnowocześniejszymi metodami stosowanymi w klinikach medycznych na Świecie także przez światową czołówkę jak prof. L.Chaitow czy Art Riggs.

Na kurs zapraszamy zarówno praktykujących fizjoterapeutów, studentów, trenerów jak i osoby początkujące po szkoleniu podstawowym, dla których przygotowanie z masaży klasycznych oraz podstaw anatomii jest konieczne. Nie trać czasu na wielomiesięczne szkolenia bez efektów – my stawiamy na pracę z pacjentem. Na 3-dniowym intensywnym kursie nauczysz się konkretnych technik które przyniosą natychmiastowe efekty w sporcie i leczeniu pacjentów bólowych oraz poprawę zakresów ruchu.

PAKIET ZAWIERA:

– mięśniowo-powięziowy masaż głęboki
– masaż poprzeczny i funkcyjny
– pracę na przedziałach międzymięśniowych
– terapię diagnozowania i likwidowania punktów spustowych
– pracę na strukturach powięzi
– elementy anatomii palpacyjnej
– kinesiologytaping
– terapię pozycyjnego rozluźniania
– techniki energii mięśniowych
– masaż sportowy, treningowy i izometryczny
– masaż Shantala gratis

Jeśli chcesz powiększyć swoje umiejętności o nowoczesne, bardzo skuteczne techniki pracy na tkankach w krótkim czasie – ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Jeżeli jesteś fizjoterapeutą lub trenerem i myślisz o własnej praktyce w kraju UE to jest dobry wybór. Naucz się głębokiej pracy na strukturach mięśniowych i powięziach, rozpoznawania i leczenia dysfunkcji i ograniczeń tkankowych oraz pracy na punktach spustowych. Poznaj techniki masażu sportowego oraz najnowsze techniki wspomagania terapii przez kinesiotaping. Zostań terapeutą tkanek miękkich w kilka dni i poznaj ESENCJĘ NOWOCZESNEJ FIZJOTERAPII, której inni uczą się latami!

Aby wziąć udział w tym kursie nie musisz być fizjoterapeutą. Nie musisz odsiadywać setek godzin na kursach terapii tkanek miękkich dla uzyskania certyfikatu.

Jeżeli jesteś fizjoterapeutą, trenerem lub studentem napisz- otrzymasz specjalne warunki.
Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z masażem – przygotowujący kurs masaży klasycznych otrzymasz od nas w promocyjnej cenie.

Dodatkowo otrzymujesz prezent : kurs masażu Shantala GRATIS!!! Jeśli będziesz kiedyś miał małego pacjenta docenisz tę umiejętność.

Jedyny największy pakiet kursów stworzony specjalnie dla fizjoterapeutów, techników fizjoterapii i masażu, studentów, trenerów i masażystów sportowych.
Zdobądź niesamowite umiejętności w kilka dni. Pamiętaj że zgodnie z nową ustawą TY decydujesz o całym procesie leczenia i rehabilitacji. Postaw na Swoje umiejętności diagnozowania i terapii.

Własny gabinet fizjo? A może praca w klubie sportowym? Praca na tkankach w sporcie i fizjoterapii to jednocześnie wspaniała sztuka i niezwykła frajda pomagania. Na tym szkoleniu gościliśmy już wielu znanych trenerów sportowych i sportowców m.in lekkoatletów, ciężarowców i żużlowców oraz szanowanych fizjoterapeutów z wieloletnią praktyką. Mamy 100% pozytywnych referencji. Dołącz do elity.

Pracujesz od razu po szkoleniu.

Otrzymujesz międzynarodowe dwujęzyczne certyfikaty World Massage Federation z poszczególnych technik oraz Europejskie Zaświadczenie wg. MEN z możliwością prowadzenia gabinetu na terenie całej UE zgodny z wymogami MEN, cyfrowe materiały szkoleniowe oraz gratisowy kurs.

Czas trwania kursu 3 pełne dni, koszt 2500zł.
(w pakiecie oszczędzasz 1200zł)

Kurs możesz powtarzać DO WOLI gratis!

To szkolenie możesz także odbyć w formie kursu INDYWIDUALNEGO bez udziału innych uczestników w specjalnych pomieszczeniach szkoleniowych w Poznaniu a także zamówić je z dojazdem do Twojego gabinetu lub uczelni. Jeśli jesteś pracownikiem przychodni lub spa możesz odbyć ten kurs BEZPŁATNIE. Skontaktuj się z nami.

Możesz także starać się o całkowite finansowanie kursu przez Powiatowy Urząd Pracy.
Na życzenie rezerwujemy noclegi

Dla gabinetów fizjoterapii, sportowców i trenerów specjalne ceny grupowe.

Kontakt

TERMINY ZAJĘĆ ORAZ BLIŻSZE INFORMACJE

Centrum Szkoleniowe Trigger
mobile: 693 574 232
mail: szkola-masazu@home.pl
messenger
watsup

Nasze szkolenia prowadzimy w następujących miastach

 • Poznań
 • Warszawa
 • Kraków
 • Katowice
 • Wrocław
 • Łódź
 • Gdańsk
i

ZDOBYWASZ TYTUŁ DYPLOMOWANEGO MASAŻYSTY

 • dyplom w 3 językach World Massage Federation
 • zaświadczenia na druku wg. MEN własny gabinet
 • dożywotnie powtórki kursów 
 •  materiały szkoleniowe i zakwaterowanie gratis