Kurs masażu twarzy

Masaż twarzy jest całkowicie naturalną metodą na rozluźnienie mięśni twarzy, zlikwidowanie opuchlizny czy też poprawę jakości skóry. Poznaj najskuteczniejsze techniki masażu głowy i twarzy, które wykorzystasz w swojej pracy. Wybierz nasz kurs masażu twarzy, dzięki któremu zyskasz umiejętności niezbędne w codziennej pracy.

Proponujemy kurs masażu Poznań i w innych miastach. Dzięki naszym szkoleniom otrzymasz uprawnienia do prowadzenia działalności na terenie całej Unii Europejskiej. Znajdź dogodny termin i już dziś zapisz się na profesjonalny kurs masażu twarzy.

Nasze kursy to odpowiednio przygotowany program, dzięki któremu poznasz japoński rytuał masażu twarzy, dowiesz się więcej o poszczególnych technikach i ich efektach. Przekażemy Ci, jaka jest filozofia masażu japońskiego, poznasz wiele praktycznych metod pracy.

Na czym polega masaż twarzy?

Masaż twarzy jest techniką manualną, która polega na delikatnym stymulowaniu mięśni, tkanek i naczyń krwionośnych, znajdujących się na twarzy. Masaż ma na celu zwiększenie krążenia krwi, rozluźnienie napięcia mięśniowego, stymulację limfy, a także poprawę wyglądu i kondycji skóry nie tylko samej twarzy, ale też szyi.

Podczas tego masażu zwykle wykorzystuje się techniki takie jak głaskanie, ugniatanie, wyciskanie, oklepywanie i wibracje. Często wykonuje się tutaj również drenaż limfatyczny. Masażysta może korzystać z narzędzi takich jak wałki, kule, guziki lub pędzle, aby zwiększyć efektywność działań.

Techniki stosowane w masażu twarzy

Na szkoleniu poznasz rozwiązania praktyczne – trening masażu, który odpowiednio przygotuje Cię do pracy. Szkolimy w zakresie najpopularniejszych technik. To między innymi głaskanie, ugniatanie, lekki dotyk, oklepywanie, czy też wibracje. Każda nich skutecznie redukuje napięcie mięśniowe, które bywa dokuczliwe, kiedy pojawia się w obrębie twarzy.

W zależności od potrzeb pacjenta masażysta może stosować różne techniki w celu uzyskania najlepszych efektów. Połączenie kilku metod, pozwoli uzyskać zrelaksowanie i poprawę stanu skóry twarzy. Warto też bowiem dodać, że masaż wpływa korzystnie na elastyczność delikatnej skóry twarzy, tak więc wykonany odpowiednią techniką, może też niwelować delikatne zmarszczki.

Dlaczego warto zdobyć umiejętności wykonywania masażu twarzy?

Masaż twarzy może pomóc w złagodzeniu napięcia mięśniowego, zmniejszeniu opuchlizny, wygładzeniu drobnych zmarszczek i linii mimicznych. Poprawia elastyczność skóry, a także redukuje stany zapalne. Jest to relaksująca forma terapii, która pomaga w redukcji stresu i poprawie samopoczucia. Warto więc zdobyć umiejętność jego prowadzenia. Ogólne zasady wykonywania masażu poznasz na naszym kursie.

Kurs masażu twarzy – jak się zapisać?

Przedstawiany w tym miejscu kurs masażu twarzy jest jednym z elementów całościowego szkolenia w ramach pakietu terapeuta biomasażu lub specjalista odnowy biologicznej.
Jeśli chcesz zapisać się na szkolenie, skontaktuj się z nami mailowo: szkola-masazu@home.pl lub pod numerem telefonu +48 693 574 232

Dlaczego warto wybrać kurs masażu twarzy w Centrum Szkoleniowym Trigger?

Bez względu na to, czy potrzebujesz kurs masażu w Warszawie, czy w innym mieście, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Szkolimy skutecznie i fachowo, zapewniając odpowiedni program szkolenia. Przygotowujemy do pracy w gabinetach masażu i fizjoterapii, hotelach, SPA. Na szkoleniu nauczysz się istotnych technik masażu oraz korzyści z nimi związanych, co będzie ważne dla przyszłych pacjentów. Poznasz wszystkie niezbędne zagadnienia dotyczące akupresury twarzy i nie tylko.

 

Sprawdź gdzie oferujemy nasz kurs masażu twarzy:

TERMINY ZAJĘĆ ORAZ BLIŻSZE INFORMACJE

Centrum Szkoleniowe Trigger
mobile: 693 574 232
mail: szkola-masazu@home.pl
messenger
WhatsApp

Nasze szkolenia prowadzimy w następujących miastach
i
ZDOBYWASZ TYTUŁ DYPLOMOWANEGO MASAŻYSTY
  • rozpoznawalne w Świecie certyfikaty w 3 językach World Massage Federation oraz IAMA
  • zaświadczenia na druku wg. MEN własny gabinet OD RAZU
  • dożywotnie powtórki kursów 
  •  materiały szkoleniowe i zakwaterowanie gratis