Kurs masażu Lomi Lomi

Profesjonalny kurs masażu daje możliwość zdobycia solidnych podstaw teoretycznych, szerokiej wiedzy anatomicznej, a także umiejętności praktycznych niezbędnych do prawidłowego przeprowadzania tego rodzaju zabiegów. Jednym z wyjątkowo ciekawych rodzajów takiej terapii jest masaż Lomi Lomi Nui. To niezwykle delikatny hawajski rytuał, który przynosi głębokie odprężenie, w naturalny sposób zaspokaja potrzebę bliskości drugiego człowieka, a także może pobudzić uzdrawiające siły, pozytywnie wpływając na stan ciała i ducha.

Kurs masażu Warszawa oraz w innych miastach to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o tym rytuale i nauczyć się wykonywać go w sposób właściwy. Jest świetną propozycją dla każdego, kto pragnie rozszerzyć swoją ofertę zabiegów lub dopiero zacząć swoją przygodę z masażem.

Czym jest masaż Lomi Lomi?

Filozofia tego masażu opiera się na bliskości, akceptacji i pełnym skupieniu terapeuty na osobie masowanej. Wszystkie wykonywane przez masażystę ruchy są powolne, bardzo delikatne i pełne czułości. Dominują ruchy głaskające, ale pojawia się również obejmowanie, kołysanie i praca z kończynami. Poruszanie się masażysty wokół ciała klienta momentami przypomina taniec. Lomi to technika masażu całego ciała, a osoba masowana najczęściej jest podczas niego naga, zakryte pozostają jedynie genitalia. Choć rytuał wiąże się z ogromną czułością i intymnością, nie ma nic wspólnego z erotyką. Jest przeprowadzany z dużą uważnością i poszanowaniem dla granic każdego klienta.

Lomi to świątynny masaż wywodzący się z rejonów Polinezji. W dawnych czasach wykonywany był wyłącznie na przedstawicielach wyższych sfer oraz władcach. Nierzadko stanowił formę nie tylko odprężenia, ale również duchowego wsparcia, podczas podejmowania istotnej decyzji czy wchodzenia w nowy etap życia, mógł także poprzedzać rytuał przejścia i ożywiać uzdrawiające siły. W dawnych czasach przeprowadzano go na kamiennych ołtarzach – obecnie najczęściej zastępują je komfortowe łóżka do masażu.

Na co oddziałuje masaż Lomi Lomi?

Główną korzyścią płynącą z wykonywania tego rodzaju masażu jest jego działanie relaksacyjne i wyciszające. Pomaga znieść napięcie, uwolnić stłumione emocje, pobudzić uzdrawiające siły i przywrócić organizm do stanu równowagi – nie tylko fizycznej, ale również psychicznej i emocjonalnej. To naturalny sposób na głębokie odprężenie i wewnętrzne ukojenie całego serca.

Tego rodzaju masaż polega nie tylko na oddziaływaniu na tkanki klienta, ale również na świadomej pracy z energią i stanem ducha oraz umysłu. Podczas rytuału osoba masowana powinna czuć, że jej ciało oraz psychika są w pełni zaopiekowane. W dawnych czasach masaże Lomi nierzadko pomogły wrócić do stanu wewnętrznej harmonii balansu. Obecnie w naszym kraju zyskują coraz większą popularność i trudno się temu dziwić. To wyjątkowe doświadczenie, które niesie za sobą szereg korzyści dla zdrowia fizycznego i psychicznego.

Dlaczego warto zdobyć umiejętności wykonywania masażu Lomi Lomi?

Szkolenia z masażu Lomi dostarczają nie tylko praktycznych umiejętności jego wykonywania, ale również otwierają drzwi do głębszego zrozumienia tego rytuału. Podczas kursu nauczysz się prawidłowych technik, a także uważności na pracę serca klienta, słuchania jego oddechu, dostrzegania nawet bardzo nieznacznych zmian w ciele i właściwego reagowania na nie. To sposób na pomaganie innym w osiągnięciu spokoju i równowagi, a jednocześnie na osobisty rozwój. Szkolenie doskonale nadaje się dla każdego, kto chciałby dzielić się swoimi umiejętnościami z innymi, a przy tym poszerzać swoje zawodowe horyzonty.

Kurs uczy, jak powinno przebiegać przygotowanie ciała do zabiegu, a także jak prawidłowo przeprowadzić sam masaż. To umiejętności bardzo cenne na rynku pracy. Mogą okazać się przydatne podczas szukania zatrudnienia w gabinetach kosmetycznych, salonach masażu, hotelach, SPA i strefach wellness czy w placówkach zajmujących się odnową biologiczną. Kursy masażu są również doskonałą metodą na rozwinięcie własnej oferty i poszerzenie kompetencji w przypadku prowadzenia swojej działalności gospodarczej. Dzięki nim można oferować klientom kolejne zabiegi i jeszcze wyższą jakość usług. Nieustanne rozwijanie się ma w obecnych czasach ogromne znaczenie i może znacząco wpływać na odnoszone sukcesy.

Kurs masażu Lomi Lomi – jak się zapisać?

Zapisanie na kurs masażu Lomi Lomi  jest bardzo prosty. Wystarczy, że napiszesz do nas maila na adres szkolamasazu@icloud.com lub zadzwonisz pod numer telefonu +48 693 574 232. W odpowiedzi udzielimy Ci wszystkich niezbędnych  informacji. Nie zwlekaj i zarezerwuj swoje miejsce już dziś. Kurs masażu to doskonała okazja, aby nauczyć się nowych umiejętności i poprawić swoje samopoczucie.

Dlaczego warto wybrać kurs masażu Lomi Lomi w Centrum Szkoleniowym Trigger?

Nasze centrum szkoleniowe to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Kurs masażu Poznań, a także te w innych miastach, uczy technik, które znano i ceniono już wieki temu, w sposób innowacyjny i zgodny z obecnym stanem nauki. Program szkolenia obejmuje część teoretyczną, a także zajęcia praktyczne, co sprawia, że każdy absolwent doskonale zna tajniki tej techniki masażu, potrafi określić wskazania i przeciwwskazania do jej zastosowania, jak również prawidłowo przeprowadzić cały rytuał.

Nasz kurs masażu Lomi obejmuje nie tylko naukę ruchów, ale także rozwijanie umiejętności świadomej pracy z drugim człowiekiem i jego ciałem. Ta technika masażu powinna być stosowana w sposób holistyczny, ze znajomością i poszanowaniem dla dawnych tradycji oraz komfortu pacjenta. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, co pozwala każdemu uczestnikowi w pełni wykorzystać ich potencjał.

Tak więc na kursie w naszym centrum szkoleniowym nauczysz się nie tylko samego masażu, ale też zyskasz niezwykle cenną wiedzę i doświadczenie. Cena kursu obejmuje nielimitowany dostęp do wartościowych materiałów szkoleniowych w formie elektronicznej, a także dożywotnie bezpłatne powtarzanie szkolenia. Ponadto każdy z absolwentów po zakończeniu zajęć otrzymuje międzynarodowy certyfikat, który umożliwia przeprowadzanie tego rodzaju zabiegów na terenie Unii Europejskiej.

Sprawdź gdzie oferujemy nasz kurs masażu Lomi Lomi:

TERMINY ZAJĘĆ ORAZ BLIŻSZE INFORMACJE

Centrum Szkoleniowe Trigger
mobile: 693 574 232
mail: szkola-masazu@home.pl
messenger
WhatsApp

Nasze szkolenia prowadzimy w następujących miastach
i
ZDOBYWASZ TYTUŁ DYPLOMOWANEGO MASAŻYSTY
  • rozpoznawalne w Świecie certyfikaty w 3 językach World Massage Federation oraz IAMA
  • zaświadczenia na druku wg. MEN własny gabinet OD RAZU
  • dożywotnie powtórki kursów 
  •  materiały szkoleniowe i zakwaterowanie gratis