Kurs masażu Kobido

Kobido to japoński masaż twarzy, który wywodzi się z dawnych tradycji i praktyk medycyny naturalnej. Coraz częściej można spotkać się ze stwierdzeniami, że jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Ceni się go za bezinwazyjność i rewelacyjne efekty, które są widocznie już po pierwszym zabiegu. Jego głównym celem jest przywrócenie równowagi energetycznej organizmu poprzez stymulację określonych punktów na twarzy. Dodatkową korzyścią jest szybko widoczny efekt liftingu tkanek i poprawy ich wyglądu.

Kurs masażu Kobido to doskonały sposób na wprowadzenie do swojej oferty ciekawego zabiegu, który przynosi doskonałe rezultaty i cieszy się rosnącą popularnością. Coraz więcej osób chętnie korzysta z jego dobrodziejstw, a umiejętność poprawnego przeprowadzenia rytuału jest niezwykle cenna. Kurs masażu Poznań lub w innym polskim mieście daje możliwość zgłębienia tajników Kobido.

Na czym polega masaż Kobido?

Sztuka masażu Kobido nie jest procedurą w pełni relaksacyjną. To kompleksowy zabieg, który obejmuje elementy akupresury twarzy, jednocześnie stanowiąc masaż tkanek głębokich i drenaż limfatyczny. Wykonywane podczas niego ruchy mają intensywny charakter, są szybkie i zdarza się, że niemal powodują dyskomfort. Ich celem jest pobudzenie określonych punktów na twarzy, dekolcie, szyi i w mięśniach naramiennych.

Pierwsza, intensywna część zabiegu to praca głębokimi technikami liftingującymi. Służą one redukcji wszelkich napięć mięśniowych, przy jednoczesnej poprawie napięcia i ukrwienia skóry. Drugim etapem jest relaksacja tkanek – celem tego punktu rytuału jest nie tylko złagodzenie podrażnienia, które mogło pojawić się wcześniej, ale również ogólne wyciszenie tkanek, głębokie rozluźnienie i zmniejszenie stresu.

Dlaczego warto zdobyć umiejętności wykonywania masażu Kobido?

Kurs masażu to inwestycja we własny rozwój. Umiejętność prawidłowego przeprowadzenia tego zabiegu jest obecnie bardzo cenna na rynku pracy związanym z branżą beauty. Nic w tym dziwnego, masaż zapewnia intensywne doznania, a jednocześnie odprężenie i relaks, przynosi doskonałe rezultaty i coraz więcej osób decyduje się na jego wykonanie.

Na profesjonalnym kursie Kobido dowiesz się, jak wykonać masaż tkanek głębokich, pochodzący z Japonii, poznasz tajniki pracy na mięśniach twarzy, zdobędziesz wiedzę anatomiczną i teoretyczną, a także zyskasz cenne, nowe doświadczenie. Szkolenia dają możliwość wprowadzenia do swojej oferty nowych zabiegów i zwiększają szanse na zatrudnienie w salonach kosmetycznych, SPA czy gabinetach odnowy biologicznej. Kurs, jak wykonywać masaż twarzy, będzie także przydatny w przypadku prowadzenia własnej działalności.

Na co oddziałuje masaż Kobido?

Ten japoński masaż twarzy jest nie tylko chwilą relaksu i sposobem na piękniejszą skórę – to holistyczne podejście do zdrowia i urody. Zabieg działa na wielu płaszczyznach, począwszy od pobudzenia krążenia krwi, przez redukcję napięcia mięśniowego, aż po stymulację naturalnego procesu oczyszczania organizmu poprzez drenaż limfatyczny. Jednak swoją rosnącą popularność tej rodzaj masażu zawdzięcza w głównej mierze rezultatom estetycznym. Przynosi bowiem spektakularne efekty, zmniejszając zmarszczki, w tym zmarszczki mimiczne, poprawiając owal twarzy, redukując objawy starzenia się skóry i widocznie ją odmładzając.

Kobido, będąc drenażem limfatycznym, pobudza przepływ limfy przez naczynia limfatyczne, dzięki czemu znacząco zmniejsza obrzęki i cienie pod oczami. Choć najczęściej zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów, efekty są widoczne już po pierwszej wizycie. Skóra jest napięta, jędrna i zdrowo zaróżowiona. Stymulacja pracy układu krwionośnego i limfatycznego dodatkowo przyczynia się do poprawy ogólnego samopoczucia. Masaż przeprowadza się w rejonie twarzy, dekoltu i ramion, jednak oddziałuje na cały organizm.

Kurs masażu Kobido – jak się zapisać?

Jeśli chcesz zapisać się na kurs masażu Kobido, nic prostszego. Wyślij do nas maila  na adres szkolamasazu@icloud.com lub zadzwoń na numer kontaktowy +48 693 574 232. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Nie czekaj i zapisz się już teraz. Kurs masażu to świetna szansa, aby zdobyć nową wiedzę i zadbać o swoje zdrowie.

Dlaczego warto wybrać kurs masażu Kobido w Centrum Szkoleniowym Trigger?

Nasze centrum szkoleniowe jest miejscem, gdzie uczestnicy kursu poznają nie tylko ogólne zasady wykonywania masażu twarzy, ale również w części teoretycznej mają możliwość zgłębić fascynujące zagadnienia dotyczące tradycji i kultury. Filozofia masażu japońskiego bywa pomijana na niektórych szkoleniach, tymczasem jest to istotny element, który pozwala jeszcze lepiej zrozumieć cały rytuał, jego znaczenie, sposób działania i niezwykły wpływ na organizm. Nasz kurs masażu Warszawa oraz w innych miastach to okazja do zyskania szerokiej wiedzy i nabycia kompetencji niezbędnych do skutecznego prowadzenia profesjonalnych zabiegów. Program szkolenia jest krótki, ale intensywny i zawiera obszerną część praktyczną.

Po naszym kursie Kobido absolwenci opuszczają szkołę jako certyfikowani specjaliści, uprawnieni do wykonywania tego zabiegu na terenie Unii Europejskiej. Cena kursu obejmuje samo szkolenie, a także nielimitowany dostęp do materiałów edukacyjnych i możliwość dożywotniego powtarzania zajęć.

Kurs Kobido to inwestycja w samorozwój, odkrywanie nowych zawodowych ścieżek i zwiększenie szansy na znalezienie zatrudnienia w branży związanej ze zdrowiem i urodą. Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów nieustannie rośnie, dlatego warto decydować się na szkolenia, które zapewniają solidne podstawy teoretyczne i zajęcia praktyczne pod okiem doświadczonych instruktorów.

Sprawdź gdzie oferujemy nasz kurs masażu Kobido:

TERMINY ZAJĘĆ ORAZ BLIŻSZE INFORMACJE

Centrum Szkoleniowe Trigger
mobile: 693 574 232
mail: szkola-masazu@home.pl
messenger
WhatsApp

Nasze szkolenia prowadzimy w następujących miastach
i
ZDOBYWASZ TYTUŁ DYPLOMOWANEGO MASAŻYSTY
  • rozpoznawalne w Świecie certyfikaty w 3 językach World Massage Federation oraz IAMA
  • zaświadczenia na druku wg. MEN własny gabinet OD RAZU
  • dożywotnie powtórki kursów 
  •  materiały szkoleniowe i zakwaterowanie gratis