Specjalista
Odnowy Biologicznej

Specjalista Odnowy Biologicznej

SPECJALISTA ODNOWY BIOLOGICZNEJ o profilu masaże spa&wellness, masaże orientalne oraz terapia regeneracyjna w sporcie
organizacji World Massage Federation oraz International Alternative Medicine Association według programu autorskiego placówki niepublicznej Trigger
Coraz więcej osób planuje wyjazdy do pracy poza unię europejską do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Japonii, Australii lub krajów arabskich. Pytacie jak się przygotować na nieprzewidywalne.. Jakie masaże opanować jadąc do pracy w SPA w Tokio czy Dubaju, jak przebić się z własnym gabinetem na wymagającym i dochodowym rynku w Miami czy Sydney? W odpowiedzi na takie zapotrzebowanie powstał kurs SPECJALISTA ODNOWY BIOLOGICZNEJ o profilu masaże spa&wellness, masaże orientalne oraz terapia regeneracyjna w sporcie. Oferta masaży na najbardziej nieprzewidywalne okazje…
Zasada szkolenia jest prosta- skoro nie wiesz co przyniesie los, przygotuj się… na wszystko. Ten kurs łączy wszystkie szkolenia w jedną całość, aby twoja oferta była atrakcyjna w każdym miejscu na Świecie, niezależnie czy już czeka na Ciebie praca w SPA w Szanghaju czy planujesz gabinet na przedmieściach Nowego Yorku- możliwości są nieograniczone. Kurs SPECJALISTA ODNOWY BIOLOGICZNEJ łączy wszystkie szkolenia pakietów terapeuta biomasażu, biomasażysta Fizjo-wellness oraz spa&wellness w jedno 15-dniowe szkolenie. Kurs obejmuje:
-masaż klasyczny I stopnia z elementami głębokich technik mięśniowych,
-masaż klasyczny II stopnia z masażem terapeutycznym
-masaż biurowy onsite OFFICE,
-manualny masaż limfatyczny z kinesiotapingiem,
-polinezyjski masaż relaksujący Lomi Lomi,
-manualny masaż odchudzający i antycellulitowy bańką chińską,
-masaż gorącymi i zimnymi oraz półszlachetnymi kamieniami wulkanicznymi,
-masaż kosmetyczny i liftingujący,
-masaż japoński Shiatsu,
-tradycyjny masaż tajski z elementami terapii manualnej kręgosłupa,
-refleksoterapię leczniczą stóp,
-mięśniowo – powięziowy masaż głęboki z technikami masażu kinetycznego, poprzecznego i funkcyjnego
-terapię punktów spustowych z technikami pozycyjnego rozluźniania oraz PIR,
-masaż sportowy i treningowy z masażem izometrycznym
-kinesiotaping medyczny i sportowy
-elementy anatomii palpacyjnej,
-masaż ajurwedyjski Abhianga,
-tradycyjny masaż hinduski głowy i ramion z masażem Shirodara
-masaż pałeczkami bambusowymi,
-relaksujący masaż czekoladowy,
-masaż chiński Tui – Na,
-aromaterapię praktyczną
-masaż Shantala
-Hammam Turecki
-Hammam Marokański
-Masaż Balijski i Indonezyjski
-Udvartana ajurweda
-Masaż kriogeniczny lodem
-Masaż rosyjski miodowy
-Masaż świecą aromatyczną
-Masaż energetyczny tybetański
-Masaż kobiet w ciąży

Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, które poważnie myślą o swojej zawodowej przyszłości, jak również dla osób z branży fizjoterapii, kosmetyki, masażu i sportu które nie chcą popadać w rutynę. Ten kurs spełni wszystkie wymagania osób z najwyższymi aspiracjami. Kurs możesz ukończyć na 3 sposoby:
– Jeśli masz dużo czasu i z wyprzedzeniem planujesz możesz rozbić szkolenie na 2 zjazdów w poszczególnych miesiącach
– Jeśli masz mało czasu i planujesz swoją pracę już teraz możesz odbyć kurs jako jedno szkolenie 15-dniowe ciągiem (oszczędzasz czas i redukujesz koszty)
– Jeśli masz bardzo mało czasu a praca już na Ciebie czeka możesz odbyć kurs z trybie indywidualnym z prywatnym nauczycielem w wyznaczonym przez Ciebie terminie w 9 dni.
Tradycyjnie jednak ZAWSZE szkolenie możesz powtarzać BEZPŁATNIE zwiększając czas praktyki do 400 godzin szkoleniowych na certyfikacie, szlifując umiejętności i przyswajając informacje aby stać się perfekcjonistą i zaistnieć na światowym poziomie.Tylko na naszym szkoleniu masz szansę przygotować się na wyjazd marzeń na jednym kursie dzięki najbardziej doświadczonym nauczycielom z różnych dziedzin oraz mudułowej metodzie nauczania, którą stosujemy jako pionierzy w Polsce.

Tylko po naszym szkoleniu otrzymasz Zaświadczenie na Druku placówki niepublicznej na podstawie rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej, które w praktyce daje Ci uprawnienia do wykonywania wszystkich masaży klasycznych, terapeutycznych, orientalnych, relaksacyjnych i sportowych objętych programem szkolenia we wszystkich krajach UE oraz poza nią. Dodatkowo otrzymasz międzynarodowe certyfikaty prestiżowych światowych organizacji zrzeszających najlepsze na świecie szkoły masażu World Massage Federation oraz International Alternative Medicine Association w języku polskim, angielskim i niemieckim które pomogą zdobyć Ci wymarzoną pracę lub poprowadzić prestiżowy gabinet w innym zakątku ŚWIATA
Czy warto? Zapytaj naszych absolwentów którzy pracują na luksusowych statkach wycieczkowych albo w spa w Dubaju 🙂
Kurs opiera się przede wszystkim na zajęciach praktycznych, pracujemy intensywnie do 10 godzin dziennie, dzięki temu opanujesz materiał nauczany tradycyjnymi metodami przez lata. W ten sposób oszczędzasz i praktykujesz jednocześnie. Metody łączą tradycyjne masaże wschodnie z nowoczesną terapią tkanek miękkich w niespotykanym nigdzie indziej zakresie. Doświadczenie naszych fizjoterapeutów zdobywane na szkoleniach zagranicznych w Azji i Ameryce oraz najlepszych SPA w połączeniu z najnowocześniejszą fizjoterapią daje niezawodne, uniwersalne efekty terapeutyczne. Teraz TY także możesz dołączyć do ELITY.
W ramach tego szkolenia będziesz mógł/mogła nabyć PROFESJONALNE zestawy sprzętu do wykonywania wszystkich masaży przygotowane przez praktyków zawodu. Materiały szkoleniowe z filmami i schematami wszystkich technik są już u nas standardem. Najlepsi nauczyciele, wyposażone sale szkoleniowe oraz najciekawszy i najbardziej wydajny kurs masażu czeka właśnie na Ciebie. Już dziś zdecyduj o swojej przyszłości.
Pamiętaj u nas uczą tylko doświadczeni fizjoterapeuci, lekarze i dyplomowani masażyści z uprawnieniami pedagogicznymi. Uważaj na liczne szkoły bez uprawnień które wydają nielegalne certyfikaty bez pokrycia. Zawsze sprawdzaj kompetencje wybranej przez siebie szkoły.
Kosz szkolenia 7900zł (płacisz tylko za profesjonalne szkolenie zawodowe, w pakiecie oszczędzasz 14800zł)
GRATIS otrzymujesz: wszystkie uprawnienia do prowadzenia własnego gabinetu według najnowszego prawa UE, certyfikaty WMF w 3 językach z tytułem „Specjalisty Odnowy Biologicznej o profilu masaże spa&wellness, masaże orientalne oraz terapia regeneracyjna w sporcie”, doskonałe materiały szkoleniowe, wygodne zakwaterowanie podczas kursu. GRATIS otrzymasz 6 szkoleń w pakiecie. Przede wszystkim jednak najnowszą, profesjonalną praktykę dotąd przeznaczoną wyłącznie dla fizjoterapeutów oraz mistrzów technik wschodnich popartą wiedzą kliniczną oraz bezcennym wieloletnim doświadczeniem nabywanym przez każdego z nas codziennie podczas pracy w spa oraz ośrodkach służby zdrowia, bezcenne umiejętności praktyczne naszych doświadczonych nauczycieli z własnych gabinetów i poznańskich klinik oraz hoteli w całej europie, techniki orientalne według oryginalnych receptur przywiezione przez nas z wypraw do Tajlandii, Indii i Ameryki, bezpłatne porady marketingowe jak założyć i prowadzić gabinet oraz jak odnaleźć się w profesjonalnym SPA.
Możesz otrzymać pełne dofinansowanie z Urzędu Pracy- napisz do nas. Zapraszamy, wykorzystaj swoją szansę, Zainwestuj w swoją przyszłość.
szkola-masazu@home.pl lub 693-574-232

Kontakt

TERMINY ZAJĘĆ ORAZ BLIŻSZE INFORMACJE

Centrum Szkoleniowe Trigger
mobile: 693 574 232
mail: szkola-masazu@home.pl
messenger
watsup

Nasze szkolenia prowadzimy w następujących miastach

 • Poznań
 • Warszawa
 • Kraków
 • Katowice
 • Wrocław
 • Łódź
 • Gdańsk
i

ZDOBYWASZ TYTUŁ DYPLOMOWANEGO MASAŻYSTY

 • dyplom w 3 językach World Massage Federation
 • zaświadczenia na druku wg. MEN własny gabinet
 • dożywotnie powtórki kursów 
 •  materiały szkoleniowe i zakwaterowanie gratis