Specjalista
Odnowy Biologicznej

Specjalista Odnowy Biologicznej

SPECJALISTA ODNOWY BIOLOGICZNEJ o profilu masaże spa&wellness, masaże orientalne oraz terapia regeneracyjna w sporcie
organizacji World Massage Federation oraz International Alternative Medicine Association według programu autorskiego Centrum Fizjoterapii Trigger
Coraz więcej osób planuje wyjazdy do pracy poza unię europejską do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Japonii, Australii lub krajów arabskich. Pytacie jak się przygotować na nieprzewidywalne.. Jakie masaże opanować jadąc do pracy w SPA w Tokio czy Dubaju, jak przebić się z własnym gabinetem na wymagającym i dochodowym rynku w Miami czy Sydney? W odpowiedzi na takie zapotrzebowanie powstał kurs SPECJALISTA ODNOWY BIOLOGICZNEJ o profilu masaże spa&wellness, masaże orientalne oraz terapia regeneracyjna w sporcie. Oferta masaży na najbardziej nieprzewidywalne okazje…
Zasada szkolenia jest prosta- skoro nie wiesz co przyniesie los, przygotuj się… na wszystko. Ten kurs łączy wszystkie szkolenia w jedną całość, aby twoja oferta była atrakcyjna w każdym miejscu na Świecie, niezależnie czy już czeka na Ciebie praca w SPA w Szanghaju czy planujesz gabinet na przedmieściach Nowego Yorku- możliwości są nieograniczone.

Specjalista Odnowy Biologicznej nie jest zawodem medycznym objętym nową ustawą, po naszym kursie możesz wykonywać masaże bez przeszkód od nowego roku.

Kurs SPECJALISTA ODNOWY BIOLOGICZNEJ łączy wszystkie szkolenia pakietów terapeuta biomasażu, biomasażysta Fizjo-wellness oraz spa&wellness w jedno 15-dniowe szkolenie. Kurs obejmuje:
-masaż klasyczny I stopnia z elementami głębokich technik mięśniowych,
-masaż klasyczny II stopnia z masażem terapeutycznym
-masaż biurowy onsite OFFICE,
-manualny masaż limfatyczny z kinesiotapingiem,
-polinezyjski masaż relaksujący Lomi Lomi,
-manualny masaż odchudzający i antycellulitowy bańką chińską,
-masaż gorącymi i zimnymi oraz półszlachetnymi kamieniami wulkanicznymi,
-masaż kosmetyczny i liftingujący,
-masaż japoński Shiatsu,
-tradycyjny masaż tajski z elementami terapii manualnej kręgosłupa,
-refleksoterapię leczniczą stóp,
-mięśniowo – powięziowy masaż głęboki z technikami masażu kinetycznego, poprzecznego i funkcyjnego
-terapię punktów spustowych z technikami pozycyjnego rozluźniania oraz PIR,
-masaż sportowy i treningowy z masażem izometrycznym
-kinesiotaping medyczny i sportowy
-elementy anatomii palpacyjnej,
-masaż ajurwedyjski Abhianga,
-tradycyjny masaż hinduski głowy i ramion z masażem Shirodara
-masaż pałeczkami bambusowymi,
-relaksujący masaż czekoladowy,
-masaż chiński Tui – Na,
-aromaterapię praktyczną
-masaż Shantala
-Hammam Turecki
-Hammam Marokański
-Masaż Balijski i Indonezyjski
-Udvartana ajurweda
-Masaż kriogeniczny lodem
-Masaż rosyjski miodowy
-Masaż świecą aromatyczną
-Masaż energetyczny tybetański
-Masaż kobiet w ciąży

Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, które poważnie myślą o swojej zawodowej przyszłości, jak również dla osób z branży fizjoterapii, kosmetyki, masażu i sportu które nie chcą popadać w rutynę. Ten kurs spełni wszystkie wymagania osób z najwyższymi aspiracjami. Kurs możesz ukończyć na 3 sposoby:
– Jeśli masz dużo czasu i z wyprzedzeniem planujesz możesz rozbić szkolenie na 2 zjazdy w poszczególnych miesiącach
– Jeśli masz mało czasu i planujesz swoją pracę już teraz możesz odbyć kurs jako jedno szkolenie 15-dniowe ciągiem (oszczędzasz czas i redukujesz koszty)
– Jeśli masz bardzo mało czasu a praca już na Ciebie czeka możesz odbyć kurs z trybie indywidualnym z prywatnym nauczycielem w wyznaczonym przez Ciebie terminie w 9 dni.

Uwaga!! Tylko w ramach tego szkolenia otrzymasz profesjonalny przenośny stół do masażu wiodącej firmy HABYS dzięki któremu zaczniesz pracować od razu po kursie u siebie lub u pacjenta bez żadnego wkładu finansowego!! Skorzystaj z promocji i zacznij konkretnie zarabiać już za 2 tygodnie!

Tradycyjnie jednak ZAWSZE szkolenie możesz powtarzać BEZPŁATNIE zwiększając czas praktyki do 400 godzin szkoleniowych, szlifując umiejętności i przyswajając informacje aby stać się perfekcjonistą i zaistnieć na światowym poziomie.Tylko na naszym szkoleniu masz szansę przygotować się na wyjazd marzeń na jednym kursie dzięki najbardziej doświadczonym fizjoterapeutom oraz amerykańskiej modułowej metodzie nauczania, którą stosujemy jako pionierzy w Polsce.

Tylko po naszym szkoleniu otrzymasz Zaświadczenie na Druku według wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej, które w praktyce daje Ci uprawnienia do wykonywania wszystkich masaży klasycznych, terapeutycznych, orientalnych, relaksacyjnych i sportowych objętych programem szkolenia we wszystkich krajach UE oraz poza nią. Dodatkowo otrzymasz międzynarodowe certyfikaty prestiżowych światowych organizacji zrzeszających najlepsze na świecie szkoły masażu World Massage Federation oraz International Alternative Medicine Association w języku polskim, angielskim i niemieckim które pomogą zdobyć Ci wymarzoną pracę lub poprowadzić prestiżowy gabinet w innym zakątku ŚWIATA
Czy warto? Zapytaj naszych absolwentów którzy pracują na luksusowych statkach wycieczkowych albo w spa w Dubaju.
Kurs opiera się przede wszystkim na zajęciach praktycznych, pracujemy intensywnie do 10 godzin dziennie, dzięki temu opanujesz materiał nauczany tradycyjnymi metodami przez lata. W ten sposób oszczędzasz i praktykujesz jednocześnie. Metody łączą tradycyjne masaże wschodnie z nowoczesną terapią tkanek miękkich w niespotykanym nigdzie indziej zakresie. Doświadczenie naszych fizjoterapeutów zdobywane na szkoleniach zagranicznych w Azji i Ameryce oraz najlepszych SPA w połączeniu z najnowocześniejszą fizjoterapią kliniczną daje niezawodne, uniwersalne efekty terapeutyczne. Teraz TY także możesz dołączyć do ELITY.
W ramach tego szkolenia będziesz mógł/mogła odbyć PROFESJONALNE szkolenie przygotowane przez praktyków zawodu. Materiały szkoleniowe z filmami i schematami wszystkich technik są już u nas standardem. Najlepsi nauczyciele, wyposażone sale szkoleniowe oraz najciekawszy i najbardziej wydajny kurs masażu czeka właśnie na Ciebie. Już dziś zdecyduj o swojej przyszłości.
Pamiętaj u nas uczą tylko doświadczeni fizjoterapeuci, lekarze i dyplomowani masażyści z uprawnieniami pedagogicznymi. Uważaj na liczne szkoły bez uprawnień które wydają nielegalne certyfikaty bez pokrycia. Zawsze sprawdzaj kompetencje wybranej przez siebie szkoły. (sprawdź TUTAJ)
Koszt szkolenia 7900zł (płacisz tylko za profesjonalne szkolenie zawodowe, w pakiecie oszczędzasz 14800zł)/

Koszt specjalista odnowy biologicznej  z pakietem kobido 9900 lub Kobido plus 10500zł 

GRATIS otrzymujesz: wszystkie uprawnienia do prowadzenia własnego gabinetu według najnowszego prawa UE zgodne ze wzorem MEN, certyfikaty WMF w 3 językach z tytułem „Specjalisty Odnowy Biologicznej o profilu masaże spa&wellness, masaże orientalne oraz terapia regeneracyjna w sporcie”, doskonałe materiały szkoleniowe, wygodne zakwaterowanie podczas kursu. GRATIS otrzymasz także profesjonalny stół do masażu, 6 dodatkowych masaży w pakiecie. Przede wszystkim jednak najnowszą, profesjonalną praktykę dotąd przeznaczoną wyłącznie dla fizjoterapeutów oraz mistrzów technik wschodnich popartą wiedzą kliniczną oraz bezcennym wieloletnim doświadczeniem nabywanym przez każdego z nas codziennie podczas pracy w spa oraz ośrodkach służby zdrowia, bezcenne umiejętności praktyczne naszych doświadczonych nauczycieli z własnych gabinetów i poznańskich klinik oraz hoteli w całej europie, techniki orientalne według oryginalnych receptur przywiezione przez nas z wypraw do Tajlandii, Indii i Ameryki, bezpłatne porady marketingowe jak założyć i prowadzić gabinet oraz jak odnaleźć się w profesjonalnym SPA. 

Ponieważ po tym szkoleniu masz wiele możliwości pracy w hotelach, spa, centrach odnowy jak również prowadzenia własnej działalności z dojazdem lub stacjonarnie- wszystkie opcje omawiamy na kursie wraz z treściwym 20-letnim doświadczeniem z marketingu, reklamy, prowadzenia usług, rynku masaży oraz psychologii pacjenta żeby przełożyć Twoje nowe umiejętności na gotowe usługi i możliwość budowania własnej marki!!

Do tego szkolenia możesz dodatkowo dobrać trzydniowy kurs kobido plus zawierający autorskie techniki masaży kobido, facelifting, facemodeling bańkami, masaż GUA-SHA twarzy, masaż miodem a także masaż transbukalny i taping twarzy. o tym szkoleniu przeczytasz TUTAJ. Takie szkolenia tylko w Trigger. Zaufaj 18 lat doświadczenia fizjoterapeutów-pasjonatów.

Możesz otrzymać pełne dofinansowanie z Urzędu Pracy- napisz do nas. Zapraszamy, wykorzystaj swoją szansę, Zainwestuj w swoją przyszłość

Najbliższy kurs  17-31.08 lub 9-23.09 (zajęcia 9.00-19.00)
szkola-masazu@home.pl lub 693-574-232

zajrzyj na nasz fb/instagram

....,,Najlepszy kurs na jakim byłam, ludzie, atmosfera, wiedza.. nie wiem kiedy minęły 2 tygodnie”…-Marta

...,,Intensywnie i konkretnie- tak miało być i jestem super zadowolony z efektów”…-Karol

...,,Super kurs, nie wszystko pamiętam, z przyjemnością powtórzę z nowymi ludźmi ale tym samym flow…”-Marcin

…,,Gabinet w Niemczech już pracuje, zasługa Trigger, wiedza fizjoterapeutów przeogromna…”- Gabi

…,, Na studiach z fizjoterapii nie było tyle wiedzy i praktyki co na tym kursie, szczerze polecam…”- Ania

…,, Obecnie drugi zawód na weekendy i wieczory to już nie fanaberia tylko konieczność…” Roma

…,, Najlepiej wykorzystany urlop w życiu…” – Adam

TERMINY ZAJĘĆ ORAZ BLIŻSZE INFORMACJE

Centrum Szkoleniowe Trigger
mobile: 693 574 232
mail: szkola-masazu@home.pl
messenger
WhatsApp

Nasze szkolenia prowadzimy w następujących miastach
i
ZDOBYWASZ TYTUŁ DYPLOMOWANEGO MASAŻYSTY
  • rozpoznawalne w Świecie certyfikaty w 3 językach World Massage Federation oraz IAMA
  • zaświadczenia na druku wg. MEN własny gabinet OD RAZU
  • dożywotnie powtórki kursów 
  •  materiały szkoleniowe i zakwaterowanie gratis