Facelift KOBIDO

FACELIFT KOBIDO

Najciekawszy i najbardziej nowatorski kurs technik masaży i terapii twarzy. Największa skuteczność połączonych terapii opracowanych od nowa -autorsko przez naszych fizjoterapeutów jako połączenie tradycyjnych technik orientalnych oraz najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej i kosmetyki naturalnej. Powiększ swój warsztat pracy o niespotykany zestaw najskuteczniejszych technik.

Szkolenie zawiera niezwykłe połączenie najlepszych technik:
– Japoński masaż KOBIDO FACELIFT,
– Lifting Naturalny twarzy
– Physiognomy modeling wielopłaszczyznowy z bańką,
– Gua-Sha twarzy,
– masaż miodowy twarzy,
– Masaż transbukalny
– taping estetyczny twarzy

Na tym szkoleniu poznasz gamę technik które są niepowtarzalnym narzędziem pracy masażystów, kosmetyczek, kosmetologów oraz specjalistów estetyki twarzy a także osób które chcą poznać sposoby auto masażu i odmłodzić swój wygląd bez igieł i laserów, które nie pozostają bez wpływy na zdrowie.

Nie jest to jednak zwyczajny kurs jakich wiele. Nowatorskie metody opracowane przez naszych doświadczonych fizjoterapeutów mogą stać się Twoim narzędziem pracy. Powiększ ofertę o  bezpieczne, naturalne i nowoczesne osiągnięcia fizjoterapii.

Japoński masaż kobido

sprawdzona tysiącletnia technika powstała na bazie medycyny chińskiej, ruchy stymulują skórę do regeneracji, akupresura wyzwala naturalny efekt liftingu i wygładzania, opóźnia starzenie, stymuluje metabolizm tkanek, poprawia odżywienie, niweluje napięcie mimiczne, detoxykuje. Masażem poprawisz kontur twarzy, przywrócisz młodzieńczą wyrazistość, spłycisz bruzdy, opadanie powiek, opuchliznę. Zmiany są subtelne ale zauważalne- wyglądasz młodziej- Ty i Twoje klientki.

Naturalny lifting

Zabieg manualny łączący dermo-stymulację, ruchy przeciwzmarszczkowe oraz lizingujące. Zabieg zwiększa mikrocyrkulację, oraz dotlenienie komórkowe. Skóra zyskuje rozświetlenie, łagodzi zmarszczki, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, modeluje owal twarzy, napina skórę- bezpiecznie i skutecznie. 

Physiognomy modeling wielopłaszczyznowy

Praca z bańkami kosmetycznymi, poprawia kondycję naczyń włosowatych, zwiększa wchłanianie kosmetyków, przyśpiesza krążenie limfy, zapobiega stagnacji skóry. Zwiększa odporność na czynniki zewnętrzne, ujędrnia. Nowość propagowana przez Kim Kardashian i Victorię Beckham. Teraz Ty także możesz nauczyć się tej niecodziennej techniki.

Masaż Gua-Sha

Chińska metoda ,,skrobania” specjalnymi kamieniami jako zabieg rozluźniająco-leczniczy, stosowany w każdym rodzaju skóry, łagodzi opuchliznę, poprawia elastyczność.

Masaż miodowy

Masaż Twarzy i dekoltu z efektem relaksu, peelingu i liftingu w jednym. Oczyszcza i wzmaga napięcie skóry i mięśni.

Masaż transbukalny

Technika rozluźniająca w szczególności mięśnie skroniowo-żuchwowe przez jamę ustną bardzo skuteczna w przypadku bruksizmu i innych problemów napięciowych żuchwy

Taping estetyczny (gratis)

Technika utrwalająca efekty pracy manualnej poprzez oklejanie.

Teraz te wszystkie najskuteczniejsze techniki wybrane i dopracowane autorsko przez naszych fizjoterapeutów mogą stać się Twoim SUPER-NARZĘDZIEM pracy na jednym 3-dniowym szkoleniu. Nie znajdziesz takiego szkolenia nigdzie indziej. Spektakularne szkolenie = spektakularne efekty.

 

 

Własny gabinet? A może praca w SPA?

Pracuj od razu po szkoleniu!
Całkowicie nowy innowacyjny kursu podnoszący Twoje umiejętności na inny poziom. Kurs kobido rozbudowany o kilka super technik pozwoli Ci pracować bezinwazyjnie z efektami jak w klinice medycyny estetycznej. Czy jesteś fizjoterapeutą, kosmetologiem czy osobą zainteresowaną zabiegami estetyki twarzy to szkolenie jest nie do pobicia. 

Koszt pakietu

Koszt pakietu 3300zł

Zakwaterowanie gratis, cyfrowe materiały szkoleniowe z filmami, Certyfikaty World Massage Federation i IAMA w 3 językach obejmujące wszystkie szkolenia oraz Zaświadczenie na wzór MEN z możliwością pracy w Europie, bezpłatne dożywotnie powtórki gratis, Niepowtarzalne umiejętności oraz SUPER atmosfera GWARANTOWANA

 

Czas trwania szkolenia

Czas trwania szkolenia 3 dni = 30 godzin + nielimitowane godziny powtórkowe wpisywane do zaświadczenia,  cyfrowe materiały szkoleniowe gratis

Najbliższy kurs 1-3.09 lub 24-26.09 (zajęcia codziennie 9.00-19.00)

 

Inne informacje

Dodatkowo otrzymujesz prezent : kurs tapingu twarzy GRATIS!!!

Pakiet dostępny także w ofercie indywidualnej i dofinansowanej
Pakiet także refundowany przez Powiatowe Urzędy Pracy- jeśli jesteś osobą zarejestrowaną napisz do nas- (także KFS I BUR)

Kurs możesz DO WOLI powtarzać gratis!
Kurs dla osób po szkoleniu podstawowym oraz dla masażystów i kosmetyczek jako kurs doszkalający.

Na życzenie rezerwujemy bezpłatne noclegi.

Aby się zapisać napisz lub zadzwoń
szkola-masazu@home.pl lub 693-574-232

TERMINY ZAJĘĆ ORAZ BLIŻSZE INFORMACJE

Centrum Szkoleniowe Trigger
mobile: 693 574 232
mail: szkola-masazu@home.pl
messenger
WhatsApp

Nasze szkolenia prowadzimy w następujących miastach
i
ZDOBYWASZ TYTUŁ DYPLOMOWANEGO MASAŻYSTY
  • rozpoznawalne w Świecie certyfikaty w 3 językach World Massage Federation oraz IAMA
  • zaświadczenia na druku wg. MEN własny gabinet OD RAZU
  • dożywotnie powtórki kursów 
  •  materiały szkoleniowe i zakwaterowanie gratis