Kurs masażu biurowego

Masaż biurowy to rozwiązanie, z którego pracodawcy korzystają coraz częściej. Wykonywany w firmie i dedykowany głównie pracownikom biurowym. Można stosować w nim różne techniki, które wpłyną korzystnie na sylwetkę i ogólny stan zdrowia. Skorzystaj z naszego kursu masażu biurowego. Dedykowany jest między innymi osobom, które chcą rozpocząć pracę w zawodzie masażysty, już działającym masażystom i fizjoterapeutom, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę, trenerom personalnym, sportowcom. Po ukończeniu kursu możesz pracować w wielu miejscach.

Wybierz profesjonalny kurs masażu biurowego, który przygotuje Cię do pracy w gabinetach masażu, fizjoterapii i innych. Pokażemy Ci, jak pracować z pacjentem, aby zagwarantować mu najlepsze efekty masażu, zdobędziesz też szeroką wiedzę teoretyczną w tym zakresie – poznasz wskazania i przeciwwskazania. Decydując się na nasze szkolenie, uzyskasz pełne uprawnienia do prowadzenia własnej działalności na terenie Unii Europejskiej. Najlepszy kurs masażu Poznań? Poznaj naszą ofertę.

Na czym polega masaż biurowy, work-site?

Masaż biurowy, znany również jako masaż work site, to technika stosowana w miejscu pracy, która ma na celu zmniejszenie napięcia mięśniowego, poprawę krążenia krwi i ogólnego samopoczucia. Masaż ten jest zwykle wykonywany na specjalnym krześle, zwykle trwa od 10 do 20 minut. Skupia się przede wszystkim na masażu karku, ramion, pleców, rąk i dłoni. Nie jest do niego wymagane specjalne ubranie dla klienta.

Techniki masażu są tutaj podobne do masażu klasycznego. Obejmują między innymi uciskanie, ugniatanie i wyciskanie mięśni, a także delikatne rozciąganie. Masażysta może też stosować techniki oddechowe i relaksacyjne, które zwiększają efektywność pracy. Masaż biurowy może pomóc w zmniejszeniu bólu pleców, szyi i ramion, który często występuje u osób pracujących w pozycji siedzącej przez długi czas. Może też być pomocny w poprawie koncentracji, redukcji stresu. Wykonywany odpowiednio daje wiele korzyści.

Masaż work-site – jego działanie i korzyści dla zdrowia

Działanie masażu work-site polega na zmniejszeniu napięcia mięśniowego, zwiększeniu krążenia krwi, poprawie elastyczności mięśni. Masaż ten zwiększa przepływ krwi oraz dotlenia tkanki, co pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu. Korzystanie z masażu biurowego skutecznie redukuje stres i poprawia samopoczucie, co z kolei sprzyja produktywności.

Masaż work-site może pomóc w poprawie postawy ciała, co jest szczególnie ważne dla osób pracujących w pozycji siedzącej przez długi czas. Niweluje dolegliwości związane z pracą biurową. Może być stosowany jako metoda zapobiegawcza lub lecznicza. To właśnie korzystny wpływ masażu sprawia, że wybierany jest przez klientów coraz częściej.

Dlaczego warto zdobyć umiejętności wykonywania masażu biurowego?

Umiejętności te zwiększają szanse na znalezienie pracy w rozmaitych centrach masaży, fizjoterapii, SPA i innych miejscach. Zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna nauki, jest tutaj istotna. To też możliwość prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Warto nabyć te umiejętności poprzez szkolenia, również po to, żeby mieć satysfakcję z pomagania innym.

Kurs masażu biurowego – jak się zapisać?

Przedstawiany w tym miejscu kurs masażu biurowego jest jednym z elementów całościowego szkolenia w ramach pakietu terapeuta biomasażu lub specjalista odnowy biologicznej.
Jeśli chcesz zapisać się na szkolenie, skontaktuj się z nami mailowo: szkola-masazu@home.pl lub pod numerem telefonu +48 693 574 232

Dlaczego warto wybrać kurs masażu biurowego w Centrum Szkoleniowym Trigger?

W pełni przygotowujemy do pracy w zawodzie masażysty. Kończąc nasze szkolenie, masaż biurowy będziesz mógł wykonywać w miejscu pracy klienta, gabinecie fizjoterapii, masażu, SPA i w hotelach. Dostarczamy wiedzy teoretycznej i praktycznej, co jest niezbędne, aby oferować profesjonalny masaż.

Potrzebny Ci kurs masażu Warszawa? Jesteś w dobrym miejscu. Wybierz odpowiednie szkolenie i zapisz się już dziś. Łączymy teorię z praktyką, co daje doskonałe efekty kształcenia.

 

Sprawdź gdzie oferujemy nasz kurs masażu biurowego:

 

TERMINY ZAJĘĆ ORAZ BLIŻSZE INFORMACJE

Centrum Szkoleniowe Trigger
mobile: 693 574 232
mail: szkola-masazu@home.pl
messenger
WhatsApp

Nasze szkolenia prowadzimy w następujących miastach
i
ZDOBYWASZ TYTUŁ DYPLOMOWANEGO MASAŻYSTY
  • rozpoznawalne w Świecie certyfikaty w 3 językach World Massage Federation oraz IAMA
  • zaświadczenia na druku wg. MEN własny gabinet OD RAZU
  • dożywotnie powtórki kursów 
  •  materiały szkoleniowe i zakwaterowanie gratis