Kurs masażu – Warszawa

 

Nieważne, czy dopiero pragniesz rozpocząć swoją przygodę z tym zawodem, czy może posiadasz już doświadczenie w tej profesji, z powodzeniem możesz skorzystać z naszych usług. Nasza oferta przeznaczona jest zarówno dla osób początkujących, jak i profesjonalistów. Studentom, fizjoterapeutom oraz praktykującym specjalistom oferujemy specjalistyczne szkolenia, łączące w sobie nowoczesne techniki terapii manualnej z tradycyjną sztuką masażu. Udoskonalając swoje umiejętności i poszerzając wiedzę, możesz być w stanie spełniać oczekiwania swoich Klientów i pracodawców. Dowiedz się więcej i wybierz nasze kursy dla masażystów w Warszawie.

 

Zapisz się na kurs masażu – Warszawa

Posiadamy ponad 18-letnie doświadczenie w branży. Dokładamy wszelkich starań, by nasi absolwenci po ukończeniu szkolenia mogli nie tylko pracować w luksusowych salonach piękności czy SPA, ale również otworzyć swój własny gabinet, w którym będą mogli oferować szeroką gamę usług. Ponadto, oprócz kursu masażu w Warszawie proponujemy także szkolenia marketingowe, które pomogą Ci osiągnąć sukces w branży. Podczas wielu lat obecności na rynku zorganizowaliśmy już wiele kursów i wyszkoliliśmy ogromne grono osób, a nasi absolwenci z powodzeniem pracują w zawodzie i prowadzą własne gabinety. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór usług, dzięki czemu zainteresowani mogą dobrać rozwiązanie na miarę swoich potrzeb.

 

Kurs – masażysta, Warszawa

Jest to fantastyczny, a zarazem szybki sposób na zdobycie atrakcyjnego zawodu. Jesteśmy również członkiem organizacji World Massage Federation, dzięki czemu możemy oferować naszym absolwentom certyfikaty World Massage Federation, które znacznie zwiększają rangę szkoleń! Dostępne są one w języku polskim, niemieckim i angielskim. Oprócz tego uczestnicy otrzymują od nas zaświadczenia według rozporządzenia MEN. Dzięki temu nasi absolwenci mogą rozpocząć swoją działalność w całej UE. Wybierz nasze usługi i zdobądź wartościowe certyfikaty!

 

 

Kompleksowe i profesjonalne szkolenie – masaż, Warszawa

Uczestnicy oprócz certyfikatu po zakończeniu kursu, otrzymują także cyfrowe materiały szkoleniowe zawierające skrypty, schematy i zdjęcia oraz filmy. Do każdego uczestnika podchodzimy indywidualnie. Nawet po zakończeniu szkolenia nasi absolwenci mogą liczyć na wsparcie, pomoc i doradztwo. Nasi instruktorzy to fizjoterapeuci, lekarze, osteopaci oraz dyplomowani specjaliści posiadający zarówno wieloletnie doświadczenie zawodowe, jak i pedagogiczne. Odkryją przed Tobą tajemnice swojego fachu. Specjalnie opracowane, autorskie programy dydaktyczne obejmują całe spektrum zagadnień, niezbędnych do wykonywania zawodu. Sprawdzone programy szkoleniowe ułatwiają uczniom wejście na wyższy poziom wiedzy i umiejętności. Nasza szkoła skupia wokół siebie utalentowanych i żądnych wiedzy ludzi, którzy pragną się rozwijać i nieustannie doskonalić. Dzięki nam nauczysz się technik od postaw lub rozwiniesz dotychczasowo zdobytą wiedzę pod okiem doświadczonej kadry instruktorów. W naszej szkole stosujemy amerykańską metodę modułową, a wszelkie techniki fizjoterapeutyczne pokazywane są zgodnie z oryginalnymi metodami stosowanymi przez takich specjalistów, jak Art Riggs czy Leon Chaitow. Ponadto jako jedyni w Polsce pokazujemy techniki orientalne zgodnie z zasadami, których nauczyliśmy się w Tajlandii, Chinach, Indonezii, Indii oraz w USA.

 

Kurs masażu mobilnego – Warszawa

 

W ofercie Centrum Fizjoterapii Trigger znajduje się szeroki wybór kursów masażu, w tym również kurs masażu mobilnego. Jest to szkolenie dedykowane wszystkim, którzy chcą proponować mobilne usługi. Dzięki temu absolwent może wykonywać oferowane usługi w domu klienta. Oprócz tego oferujemy takie kursy, jak Terapeuta Biomasażu, Biomasażysta Fizjo-Wellness oraz Orientalny, Specjalista Odnowy Biologicznej, Specjalista z dofinansowaniem, Pakiet Fizjo-Sport oraz Spa&wellness, a także Pakiet Weekendowy oraz Pakiet Indywidualny. Odkryj pełną ofertę naszych szkoleń i kursów przeznaczonych zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów z doświadczeniem i zapisz się na te, dopasowane do Twoich potrzeb i
oczekiwań! W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących naszej oferty skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

TYLKO U NAS!

ZAKWATEROWANIE GRATIS

KURSY MASAŻU MOŻNA POWTARZAĆ DO WOLI GRATIS

PAKIETY SZKOLENIOWE LUB KURS INDYWIDUWALNY

TERMINY ZAJĘĆ ORAZ BLIŻSZE INFORMACJE

Centrum Szkoleniowe Trigger
mobile: 693 574 232
mail: szkola-masazu@home.pl
messenger
WhatsApp

Nasze szkolenia prowadzimy w następujących miastach
i
ZDOBYWASZ TYTUŁ DYPLOMOWANEGO MASAŻYSTY
  • rozpoznawalne w Świecie certyfikaty w 3 językach World Massage Federation oraz IAMA
  • zaświadczenia na druku wg. MEN własny gabinet OD RAZU
  • dożywotnie powtórki kursów 
  •  materiały szkoleniowe i zakwaterowanie gratis